Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia HR, szkolenia sprzedażowe, wyjazdy team building, gry symulacyjneKłania się Państwu Aneta Antosiewicz. Razem z ekipą coachów realizujemy szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , sprzedażowe dla pracowników, a także kursy weekendowe dla studentów . Nasze wielokulturowe seminaria przygotują Państwa pracowników, oraz dzieci na wyjazdy migracyjne w innym kraju.

Już w okresie nauki zainteresowałam się dość mocno zagadnieniami wiążącymi się z HR, przez co znalazłam interesujące zatrudnienie w jednej z agencji funkcjonującej w obszarze kadrowym i pracowniczym. Dalsze miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale także coraz to nowe szczeble w karierze zawodowej. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład procesami rekrutacji na różnego rodzaju wakaty, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie rozpoczęłam owocną współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi jako ekspert od zasobów ludzkich.

Poszerzając intensywnie posiadane umiejętności fachowe podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Tym sposobem mogę wreszcie samodzielnie przekazywać innym swoją wiedzę z zagadnień związanych z rekrutacją, uwzględniając w tym wszystkim tematykę związaną z prawem. Jednym z bardziej interesujących momentów podczas mojej kariery były zajęcia z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla słuchaczy AGH. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na kilku wyższych uczelniach.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych niezwykle jest przydatne zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dość długo nie miałam pewności, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej pogłębianie.

Przez to właśnie postanowiłam zacząć naukę na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i powoli zaczynam planować obronę doktorskiej pracy. Jest we mnie przekonanie, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają dostarczy mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Nawiązałam również współpracę z prasą i telewizją, gdzie prezentuję rozmaite publikacje na tematy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

No i wreszcie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Moi obaj mali synowie momentami są wprawdzie zajmujący i absorbujący, lecz przyglądanie się w jakim tempie wzrastają, jak uczą się kolejnych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie udało mi się pogodzić wychowanie dzieci z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi:
Losowy

Kursy licealne – wyjazdy do Stanów

Nasz zespół prowadzi warsztaty i certyfikacje wyrównawcze dla gimnazjalistów migrujących z opiekunami prawnymi do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na bezpieczną prawnie relokację do anglojęzycznej placówki szkolnej. W ostatnim roku organizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: Opis kursów nr H52

Czytaj więcej...