Programy dla maturzystów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i programy wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na szybką aplikacje do anglojęzycznej placówki akademickiej. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Opis programów nr G86/USA:

Szkolenia obróbki skrawaniem umożliwiają wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektowanie i wytwarzanie części metalowych za pomocą różnych obrabiarek i sprzętu. Treść kursu może zawierać specyfikacje interpretacyjne z wykorzystaniem planów; przygotowywanie i używanie tokarek i frezarek sterowanych numerycznie i sterowane numerycznie (CNC), frezarek i szlifierek o umiejętnościach, bezpieczeństwie i precyzji; konserwacja; opracowywanie specyfikacji części; i wybór odpowiednich materiałów. Zaawansowane tematy kursu mogą obejmować kontrolę jakości; statystyczna kontrola procesu; i zastosowanie pomiarów, teorii obróbki metali i właściwości materiałów. Kursy mogą przygotować studentów do uzyskania certyfikatu branżowego.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr G77/UK:

Programy z zakresu obsługi komputera i umiejętności w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z umiejętnościami obsługi komputera. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr K34/USA:

Kursy z zakresu bezpieczeństwa i ochrony pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem i ochroną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja kursów nr K87/UK:

Alternatywne Szkolenia energetyczne pomagają starszym dzieciom rozpoznać odnawialne i nieodnawialne źródła energii i zasoby naturalne. Tematy zazwyczaj obejmują alternatywne źródła energii i ich zalety i wady; wpływ konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii na środowisko; efektywność produkcji energii z różnych źródeł; i kariery w dziedzinie energii alternatywnej i zrównoważonego rozwoju.

Definicja programów nr E39/USA:

Szkolenia niezależne od służb rządowych, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi ze świadczeniem usług rządowych. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr L37/UK:

Programy z zakresu inżynierii przedtechnicznej integrują zorientowane na technologię aplikacje matematyki i przedmiotów ścisłych z naukami ścisłymi i przyrodniczymi w ramach zajęć inżynierskich dla studentów. Tematy kursów mogą obejmować nauki o materiałach, procesy technologiczne, przedsiębiorstwa i możliwości kariery.Tagi:
Losowy

Wyjazdy naukowe

Szkolenia i panele badawcze Do tej pory nasi trenerzy wzięli udział w tych konferencjach, szkoleniach a także wyjazdach międzynarodowych: Rozwój technologii energii odnawialnej (ICDRET), , KopenhagaForum częstotliwości i czasu (EFTF), 2006 20th European, KopenhagaMobilne systemy Adhoc i czujniki (MASS), 2009 IEEE 6. , Szt

Czytaj więcej...