Moja osobista misja

admin 05.06.2018

Szeroko pojęty HR oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, przy jakich wielu kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to raptem dwa z wielu grzechów, jakie spotyka się bardzo często w firmowych relacjach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na jak najszerszym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować wszelkie działania.


Z pewnością bardzo w pracy pomaga mi doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, ale też z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, dla których wykonuję prace we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także ulepszam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Losowy

Programy dla maturzystów – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasza kadra przygotowuje warsztaty i programy wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Dają szansę one na szybką aplikacje do anglojęzycznej placówki akademickiej. W ostatnim roku realizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: Opis programów nr G86/USA:Szkolenia obróbki sk

Czytaj więcej...